KONTAKT:

Lubomír Griač, programátor a administrátor stránky www.fibuinfo.sk

Email1: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Email2: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

mobil FIBUINFO: 0905 602 553

Facebook: moje meno bez diakritiky / Lubomir Griac /, som členom facebook-ovej skupiny VSOFT-FIBU-WFIBU

***

PODPORA  - PRÍSPEVOK/DAR:

Ak máte záujem podporiť fungovanie stránky www.fibuinfo.sk, tak môžete poslať ľubovoľný DOBROVOĽNÝ príspevok/dar na nižšie uvedené číslo účtu.

Pokiaľ máte záujem pripojiť sa ku komunite užívateľov, ktorí používaju moje programy /programové mostíky a i./ tak sa zaregistrujte a po poslaní príspevku/daru Vám bude aktivovaný vstup do Zóny pre registrovaných užívateľov. 

IBAN: SK29 8360 5207 0042 0483 1891 

BIC: BREXSKBXXXX

mBank, majiteľ účtu: Lubomír Griač

Poprosím pri úhrade uveďte svoje meno, pod ktorým sa zaregistrujete na stránke www.fibuinfo.sk. Pod menom rozumiem akúkoľvek prezývku, nezbieram osobné údaje a pri voľnočasových aktivitách neriešim GDPR. 

Pozn. admina: Pre rok 2023 som navrhoval minimálny príspevok 20 E, pre rok 2024 navrhujem minimálny príspevok 30 E, je to reálnejšia suma vzhľadom na čas, ktorý venujem FIBU. Výška príspevku je skutočne na každom z vás, myslím, že každý si vie pozrieť koľko by ho stál iný účtovný program. Ja aktivujem v registrovanej zóne aj tých užívateľov, ktorí pošlú len 20 E  :-)  

 ***

O MNE /admin/:

Správu stránky www.fibuinfo.sk, zhromažďovanie informácii o FIBU a programovanie robím vo svojom voľnom čase.  

Som majiteľ/konateľ firmy IS s.r.o. Od roku 1993 vyrábame všetko možné aj nemožné v oblasti výroby reklamy, hlavné oblasti sú firemné tabule, orientačné systémy do budov a produkty z plexiskla. Koho to zaujalo, môže si pozrieť stránku www.island.sk

Vo firme IS požívame program FIBU od roku 1993 a určite ho budeme požívať aj ďaľšie roky :-)

***

pozn. táto stránka bola aktualizovaná v máji 2024